İLANLAR
Giriş Tarihi : 22-09-2022 19:56   Güncelleme : 22-09-2022 19:56

Yeni Nesil Yaşam Platformu DKY ON Kağıthane

Yeni Nesil Yaşam Platformu DKY ON Kağıthane

İstanbul Avrupa Yakası kentsel dönüşümün merkezi Kağıthane'de DKY İnşaat imzasıyla yükselen DKY ON Kağıthane projesi, 'ON yeni nesil yaşam platformu' mottosuyla yükseliyor. Dünya genelinde ve Türkiye'deki birçok gayrimenkul konseptleri, yaşam modelleri ve kullanıcıların beklentilerinin incelenerek ve her biri kendi alanında uzman DKY İnşaat bünyesindeki mimar mühendisleri ile birlikte tasarlanan DKY ON Kağıthane, konforlu bir yaşam platformu olarak dikkat çekiyor. 'Hayata Açık' sloganıyla tasarlanan proje teknoloji ile barışık, sosyalleşmeyi ve paylaşımı hayatın merkezine alan, en ince detayına kadar özenle tasarlanmış, ulaşılabilir ve sürdürülebilir bir platform olarak öne çıkıyor.

Dikkat Çeken Lokasyon

DKY ON Kağıthane projesi, Kağıthane'yi ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Kemerburgaz Caddesi üzerinde ve  bu stratejik konumu sayesinde hem otoyollara birkaç dakika hem de Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattının bağlandığı Nurtepe-Kağıthane Metro İstasyonu'na yürüme mesafesinde yer alıyor. Sadece bir konut projesi değil aynı zamanda yaşam platformu olarak tasarlanan DKY ON Kağıthane projesinde toplamda 205 adet konut ve ofis biriminin yanı sıra sosyal alanlara ve peyzaja yüzde 60, ofis ve ticari hacimlere ise yüzde 29 oranında alan ayrılmış durumda.

Dönüştürülebilir yapılar, konforu ve faydayı beraberinde getiriyor. Projenin daire ve ofis planlaması içinde metrekare alanı 59 - 86 metrekare 1+1,5 ve 2+1,5 daire tipleri iç düzenlemeleri ile farklı kullanımlar için farklı mekanlara dönüşebilme imkanı bulunabilmektedir. Sektöründe ilkleri barındıran bir konsept olarak dikkat çeken DKY On Kağıthane projesi, dünyadaki trendleri takip ederek yepyeni bir konsept şeklinde tasarlandı. Şehrin kalbinde yer alan Kağıthane’nin merkezi iş alanlarına yakınlığı ile çok özel bir lokasyonda yer alan proje sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor. DKY ON Kağıthane sağlıklı yaşam kulübü, kütüphane, eğlenme alanları, kişisel çalışma alanları, sinema ve amfitiyatro gibi sosyal donatı alanları da yer alıyor.

DKY On Karlı Bir Yatırım

Ev ya da ofis sahibi olmak birçok avantajı da içinde barındırır. Bu noktada ev sahibi olma fikri sizin için daha çekici hale geliyorsa, DKY İnşaat projeleri karar vermenizi de kolaylaştıracaktır. İstanbul'un gerek turistlik gerekse ticari birçok noktasına dakikalar mesafesindeki ilçesi Kağıthane'de yükselen DKY On Kağıthane projesi, hem oturum hem de yatırım amaçlı dikkat çeken bir proje...

DKY İnşaat Güvencesi

1961 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetlerine devam eden DKY İnşaat, 60 yıllık tecrübesi, dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısı ile yapmış olduğu konut ve ticari alanlara DKY ON Kağıthane ile bir yenisini daha ekledi. 2 milyon metrekarelik yaşam alanı inşa etme hedefine doğru başarı ile yol alan DKY İnşaat, ON Kağıthane projesi ile hem mimari özellikleri hem de estetiğiyle dinamik projeler anlayışının İstanbul’daki en önemli simgelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Proje modernitenin yanı sıra içinde yaşadığımız çağın gerekliliklerini de tasarımında barındırıyor.

 

Eğitim HaberleriEğitim Haberleri