Mersin'de İsmet T. (43) ile oğlu Ahmet Oğuz T. (17), belediye otobüsünde yolculuk yapan R.P. (77) ve eşi H.P. (71) ile tartıştı. Baba ile oğlu, çifti darbetti. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 15 Aralık 2023'te merkez Toroslar ilçesinde meydana geldi. Mersin Şehir Hastanesi'ne ilerleyen otobüste yolculuk yapan bir lisenin müdürü olduğu öğrenilen İsmet T. ile oğlu Ahmet Oğuz T. (17), kalp pili takılı olan, felçli olduğu için vücudunun sağ kısmını tam olarak kullanamayan ve böbrek yetmezliği çeken R.P. ve eşi H.P. ile tartıştı. Tartışma sırasında önce Ahmet Oğuz T. ardından da babası İsmet T., çifte saldırdı.  

Kendine hakim olamayan okul müdürü İsmet T., R.P.'nin üzerine çıkarak, darbetti. O anlar ise otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. 

OKUL MÜDÜRÜ TUTUKLANDI

Görüntüleri yeni ortaya çıkan olayın şüphelilerinden baba ile oğlunun aynı tarihte polis tarafından gözaltına alındığı, ifadelerinin ardından İsmet T.'nin tutuklandığı öğrenildi.

Okul müdürü ve oğlunun darbettiği yaşlı çift konuştu

O anlar olayın yaşandığı otobüsün kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken darp edilen yaşlı çift de sessizliğini bozdu. Olayın yer kavgası nedeniyle yaşandığını belirten yaşlı kadın, "Neymiş? Ben çocuğu dövmüşüm. Şimdi beni suçluyorlar. Ben sanığım şimdi. Oğlan beni dövüyor, babası beni dövüyor ama şimdi ben suçluyum." dedi.

Kaynaklar: Hurriyet.com.tr / Haberler.com