Künye

Guncelegitim.com 2006'dan beri yayında olan bir eğitim sitesidir.

İçeriğini Lider Eğitimci Yazarlar Derneği üyeleri, öğretmenler, eğitim yöneticileri, farklı eğitim sendikalarının yönetici ve temsilcileri, eğitim müfettişleri, üniversitelerden eğitim uzmanları gönüllü olarak amatör bir şekilde oluşturmaktadır.

Eğitim paydaşları olan öğretmen, öğrenci ve velileri güncel eğitim konularında doğru bilgilendirmek. Onlara Milli Eğitim Bakanlığı duyuruları, rehberlik, atamalar, sınavlar, sendikaların faaliyetleri konusunda doğru, nitelikli ve hızlı içerikler sunmayı, gerekli materyal ve dosya desteği vermeyi aynı zamanda eğitim çalışanlarının mesleki gelişimine destek sağlamayı ve özlük-hukuk konularında yardımcı olmayı amaç edinmiştir.

En köklü olduğu kadar, bu çabasından dolayı eğitimcilerin gözünde en güvenenilir, en düzeyli ve en uzun ömürlü eğitim platformu olmayı başarmıştır. 

 

İçerik ve bildirimleriniz için iletişim
guncelegitim@gmail.com

 

Yazılım ve Alt Yapı Sağlayıcı

Ünvan: Gazisoft Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Gedikpaşa Sk. No:12 Ataşehir/İstanbul

 

Yer Sağlayıcı  Bilgileri
Ünvan: Netinternet Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi
Adres: Kınıklı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 D Blok B01 Pamukkale/DENİZLİ

 

Yayın İlkeleri / Privacy Policy
Sitemiz Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. guncelegitim.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve aktif link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur.  


Yasal Bildirimler İçin
GUNCELEGITIM.COM adlı eğitim haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

 

Bu durumlarda lütfen iletişime geçiniz

Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, guncelegitim@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikâyet ve talepleriniz doğrultusunda incelenecek ve ihlal olduğu belirlenen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

© Copyrigth 2006-2022 guncelegitim.com tüm hakları saklıdır