OKUL
Giriş Tarihi : 29-12-2022 08:26   Güncelleme : 29-12-2022 08:28

Lisede skandal görüntüler! Öğrenciler arkadaşlarını dövüp zorla oyun oynattılar

Zonguldak’ta bulunan bir lisede öğrenciler, sınıf arkadaşlarını tokat ve tekme atıp döverken, bir yandan da ortalarına alıp zorla oyun oynattı.

Lisede skandal görüntüler! Öğrenciler arkadaşlarını dövüp zorla oyun oynattılar

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bulunan Ereğli Endüstri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 11’inci sınıf öğrencisi N.G. sınıftaki arkadaşları tarafından darbedildi. Çekilen görüntülerde N.G.’yi aralarına alan öğrenciler tekme ve tokat vurarak darbettiği görüldü. Bir öğrenci ise N.G.’nin başını ard arda beyaz tahtaya vurdu. Baskı uygulanan N.G.’ye zorla şınav çektirildi. Ortalarına alan öğrenciler oynaması konusunda da N.G.’ye baskı yaptı.

Çekilen görüntülerin yayılmasından sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü durumu polise bildirirken, okul yönetimi de disiplin işlemi başlattı. Ayrıca, Ereğli Kaymakamlığı konuya ilişkin inceleme ve soruşturma başlattı.

Ereğli Endüstri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, sınıf arkadaşları N.G.’yi tekme- tokat dövüp, kayda alan 10 öğrenciye, okul idaresince uzaklaştırma cezası verildi. Disiplin soruşturmasının devam ettiği, olaya karışan öğrencilerin yarın savcı tarafından ifadeye çağrılacağı belirtildi.

Kaynaktele1.com.tr

Eğitim HaberleriEğitim Haberleri