İLANLAR
Giriş Tarihi : 11-11-2022 16:31   Güncelleme : 11-11-2022 16:31

 Kurumsal Hediye Notları

 Kurumsal Hediye Notları

Şirket çalışanlarınıza, müşterilerinize ve iş ortaklarınıza bazı özel günlerde kurumsal hediye alabilirsiniz. İçerisine çeşitli hediyeler koyarak çalıştığınız kişilere hediye vermeniz, prestijinizi yükseltir. Çalışma arkadaşlarınızın motivasyonunu yükseltecek hediyeler, markanızı tanıtabileceğiniz bir reklamdır. Bu hediyeleri verirken ürünlerin yanında iyi dileklerinizi sunduğunuz kurumsal hediye notları oluşturmanız, etkili ve güzel bir seçenektir.

Popilero, logolu kurumsal hediye için size çok fazla seçenek sunar. Hazırladığı koleksiyonun yanında kendi hediye kutunuzu yaratabilirsiniz. Kutu içerisindeki ürünleri çalışma arkadaşlarınızın ortak zevklerine uygun şekilde seçmeniz mümkündür. Ürünlerin yanına koyabileceğiniz kurumsal hediye notları için birçok farklı kart vardır. İstediğiniz ölçülerde kartı alarak notlarınızı, üzerine yazmanız mümkündür.

Kurumsal Hediye Notları Neden Önemlidir?

Birlikte çalıştığınız kişilere kurumsal hediye alırken not oluşturmak, düşünülenin aksine çok önemlidir. Çünkü logolu kurumsal hediye alan çalışanlar, başarılarının ödüllendirildiğini düşünürler. Hazırladığınız notlar ile bu hissi karşı tarafa daha net şekilde verebilirsiniz. Notunuzu hazırlarken dikkat etmeniz gereken noktaları göz önüne alarak imajınızı yükseltmeniz mümkündür.

Kurumsal Hediye Notları İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Logolu kurumsal hediye aldığınız zaman kutunun içinde bir not kartı koymanız prestijinize olumlu etki yaratır. Fakat bunun için dikkat etmeniz gereken birkaç küçük detay vardır. Aşağıdakileri göz önüne alarak kurumsal hediyeler için notlar oluşturabilirsiniz:

  • Kime kurumsal hediye veriyorsunuz? Müşterilerinize, çalışanlarınıza ve ortaklarınıza hazırlayacağınız not farklı olmalıdır.
  • Hangi gün için hediye veriyorsunuz? Yılbaşı ve bayram gibi özel günlere özel notlar yazabilirsiniz.
  • Kimlere hediye vereceksiniz? Şirket çalışanları, müşteri, dernek veya iş ortaklarınıza uygun notlar hazırlamalısınız.
  • Üslubunuza dikkat etmelisiniz. Çok duygusal olmadan sade ve net bir dil kullanmanız gerekir.

Yukarıdaki ayrıntılara dikkat ederek kurumsal hediye notları yaratmalısınız. Logo baskılı hediyelerin bulunduğu kurumsal hediyelerle birlikte not kartlarını vermek karşı tarafın ilgisini çeker. Örneğin, müşterilerinize verdiğiniz not ve bir hediye ile onun markanıza karşı sadakatinizi arttırabilirsiniz. Bu durumu, yakınlarına anlatması durumunda markanızın adı duyulur. Doğal olarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanız konusunda logolu hediyelerin ve notlarınızın büyük bir önemi olduğu söylenebilir.

Kimlere Kurumsal Hediye Notları Yazılır?

Kurumsal hediyeler, aslında kısıtlı bir kitleye hitap etmez. Genelde şirket çalışanlarına, ortaklara ve müşterilere verilen hediyelerdir. Ancak birlikte çalıştığınız derneklere, vakıflara da hediye gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz güne uygun olarak doğru bir not oluşturmalısınız.

Popilero, kurumsal hediye notları için size çok fazla kart seçeneği sunar. Notlarınızı söylediğinizde onları, şık tasarımının içine yerleştirir.

Yılbaşı Kurumsal Hediye Notları

Birçok firma, yeni yılda prestijini arttırmak amacıyla çalıştığı kişilere kurumsal hediyeler verir. Bu hediyenizi aşağıdaki gibi notlarla daha değerli hale getirebilirsiniz.

  • Şirket çalışanları: Bize verdiğin emekler için çok teşekkürler. Yeni yılda hayat sana yeni başarılar getirsin.
  • Müşterilerinize: Yeni yıl size tüm güzellikleriyle gelsin, her zaman mutlu olmanız dileğiyle.
  • İş Ortaklarına: Her yıl olduğu gibi seneye de en güzel projelerde buluşmak dileğimizle.

Yukarıdaki notlar sizin düşüncelerinize göre daha fazla arttırılabilir. Burada önemli olan çalışanların, ortakların ve müşterilerin motivasyonunu yükseltmektir. Yeni yılda onları düşünerek notunuzla kurumsal hediye vermeniz, onların çok daha başarılı ve iyi hissetmesine neden olur.

Bayram Kurumsal Hediye Notları

Bayramlar, logolu kurumsal hediye vermek için en uygun günlerdir. Birçok kişinin bir araya geldiği bu özel günde emin olun hediye verdiğiniz kişiler, şirketinizden bahseder. Bu gün için yazabileceğiniz hediye notlarından küçük örnekleri aşağıda görebilirsiniz:

  • Şirket Çalışanları: Bayramda sevdiklerinizle birlikte hep mutlu olman dileğimizle.
  • Müşterilerinize: Bu özel günde değer verdiklerinizle mutlu olun. Huzurlu ve mutlu bayramlar
  • İş Ortaklarına: Birlikte çalıştığımız bu yolda hep birlikte nice bayramlara

Hediye verdiğiniz kişileri, aldığınız ürünlerle ve hazırladığınız notlarla düşündüğünüzü belli edebilirsiniz. Bu, marka değeriniz açısından oldukça önemlidir. Güzel dileklerinizi okuyan müşterileriniz ve iş ortaklarınız sizinle çalıştıkları için çok memnun olurlar.

Popilero’dan Hediyelerinizi Kurumsal Hediye Notlarıyla Gönderin

Logolu kurumsal hediyeler için kaliteden asla ödün vermemelisiniz. Popilero, bu konuda tam istediğiniz gibi bir firma. Hediyelerinizi istediğiniz şekilde tasarlayıp hazırlar. Notlarınız hakkında bilgi verdiğinizde eksiksiz bir şekilde yazar. Kutunun içerisine ürünlerin yanına yazdığınız kurumsal hediye notları konur. İstediğiniz zamanda hediyeler, verdiğiniz adrese gönderilir.

 

Eğitim HaberleriEğitim Haberleri