Köşe yazarından, maaşını beğenmeyen öğretmenlere sert sözler

Yeni Akit yazarı Ahmet Maranki öğretmenlere yönelik: ''Ek ders ve diğer ücretlerle 10-15.000 TL aralığında maaş alan başta öğretmenler hâlâ nankörlük edip bu ülkede yaşamak zor geliyorsa görevlerinden istifa etsinler daha güzel bir iş bulsunlar bence ülkeyi terk etsinler..! Çocuklarımız Bu para gözlülerden kurtulur hiç olmazsa'' ifadelerini kullandı.

Köşe yazarından, maaşını beğenmeyen öğretmenlere sert sözler

Ahmet Maranki sosyal medya hesabından öğretmenlere yönelik , ''Ek ders ve diğer ücretlerle 10-15.000 TL aralığında maaş alan başta öğretmenler hâlâ nankörlük edip bu ülkede yaşamak zor geliyorsa görevlerinden istifa etsinler daha güzel bir iş bulsunlar bence ülkeyi terk etsinler..! Çocuklarımız Bu para gözlülerden kurtulur hiç olmazsa'' ifadelerini kullandı.

Maranki'nin gelen tepkiler sonrasında tweetini sildi.

Ahmet Maranki'nin Yeni Akit gazetesinde köşe yazıları yayınlandığı öğrenildi.

İsmail Koncuk'tan ''Maaşını beğenmeyen öğretmenler ülkeyi terketsin'' diyen Ahmet Maranki'ye tepki

Bugün sosyal medya üzerinden öğretmenleri nankörlükle suçlayıp maaşını beğenmeyenlerin ülkeyi terk etmesini öneren Ahmet Maranki'ye İsmail Koncuk'tan sert tepki geldi.

SENİN AYLIK GELİRİN NE KADAR, BİRADER?

İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk sosyal medya üzerinden bu sözlere tepkisini dile getirdi. İsmail Koncuk sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Doktorlardan sonra sıra öğretmenlere gelmiş, anlaşılan! Senin aylık gelirin ne kadar, birader?
4 kişilik bir ailenin, asgari geçim sınırının 20 bin TL’yi geçtiğinden, büyükşehirlerde öğretmenlerin, gelirine uygun kiralık ev bile bulmakta, ne kadar zorlandığından haberdar mısın?
'' şeklinde tepkisini ortaya koydu.

Loading...
Yükleniyor...