SOSYAL MEDYA
Giriş Tarihi : 06-03-2023 11:30   Güncelleme : 06-03-2023 11:50

Kılıçdaroğlu'nun beğendiği paylaşım Twitter'da gündem oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Twitter hesabından beğendiği paylaşım sosyal medyada gündem oldu. Demokratik eleştirilere dahi hakaret davası açıldığı bir dönemde, Kılıçdaroğlu siyasilerden alışık olmadığımız bir şeyi yaptı. ''Aday olur ve seçilir de söylediklerinin tersine tek bir kararı ve fiili olursa hepinize söz veriyorum Çankaya'ya çıkıp ona 'İn oradan aşağı' eylemi yapacağım'' sözlerinin yer aldığı paylaşımı beğendi.

Kılıçdaroğlu'nun beğendiği paylaşım Twitter'da gündem oldu


Twitter'dan CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik paylaşımda bulunan avukat Hüseyin Cimşit, ifadeleriyle dikkat çekti. Kılıçdaroğlu ise bu paylaşımı sosyal medya hesabından beğendi. Olay sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.

Altılı Masa'nın adayının bugün açıklanması bekleniyor. Toplantı öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, avukat Hüseyin Cimşit'in sosyal medya hesabından ''Eğer Kemal Kılıçdaroğlu aday olur ve seçilir de söylediklerinin tersine tek bir kararı ve fiili olursa hepinize söz veriyorum Çankaya'ya çıkıp ona 'İn oradan aşağı' eylemi yapacağım" sözlerinin yer aldığı paylaşımı beğendi.

Kılıçdaroğlu'nun tweeti beğenmesi sosyal medyada gündem oldu.

Samsun Barosu’na kayıtlı avukat Hüseyin Cimşit, Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakanlar, 1999’dan bugüne tüm belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri başta olmak üzere tüm yetkililer hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.

Eğitim HaberleriEğitim Haberleri