Öğretmenin çektiği filmde Hollywood yıldızları rol alacak

Öğretmen Serkan Tuğcu'nun Aydın'da kısıtlı imkanlarla çektiği Bayrak filminin üçüncüsü büyük sürprizlerle geliyor. Tuğcu’nun açıklamasına göre Holywood starı Mike Mitchell ve Wilma Elles in yanı sıra usta oyunculardan İskender Bağcılar, Selahattin Taşdöğen, Mehmet Ulay, Sinan Bengier, Esra Demirkapı, Nevzat Yakışırboy, Ayhan Eroğlu ve Avrupa’da ve ülkemizde pek çok ünlünün menajerliğini yapan Vedat Uçar’da filmin üçüncü serisinde yer alacaklar.

SANAT - SİNEMA - 10-07-2020 14:12

Öğretmenin çektiği filmde Hollywood yıldızları rol alacak

Senaryo müzik ve yönetmenliği Serkan TUĞCU' ya ait olan Bayrak filminin 3. Serisinin oyuncu kadrosuna dev isimler dahil oldu.

Her geçen gün büyüyerek ve gelişerek devam eden projede hollywood yıldızları Mike MİTCHELL, Wilma ELLES gibi isimlerin yanı sıra İskender Bağcılar, Selahattin Taşdöğen, Sinan Bengier, Mehmet Ulay, Nevzat  Yakışırboy, Esra Demirkapı, Ayhan Eroğlu, Esra Özcan gibi isimler de kadroya dahil oldu.

Projeyi sponsorsuz bu aşamaya kadar getirdiklerini söyleyen Serkan Tuğcu "imkansızlıklar içinde düşük maliyetlerle 2 film yapmayı başardık.

Aramıza katılan isimlerle daha da profesyonel ve kaliteli bir şekilde hikayemizi seyirci ile buluşturacağımız için gün heyecanla beklemekteyiz.

Buradan eğitim camiamızdaki meslektaşlarımı filmimiz vizyona girdiğinde izlemeye davet ediyorum. Diğer filmlerin aksine daha çok emek, daha çok çaba gerektiren bir iş. Çünkü desteğiniz yok. Tüm camiamızı filmimizi izlemeye davet ediyorum." dedi.

guncelegitim.com

 

DİĞER HABERLER
Merve Dizdar, Cannes Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı

Merve Dizdar, Cannes Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı

27-05-2023 - SANAT - SİNEMA

Spotify en çok dinlenen yerli ve yabancı şarkıları açıkladı

Spotify en çok dinlenen yerli ve yabancı şarkıları açıkladı

23-04-2023 - SANAT - SİNEMA