DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Kadriye DEMİREL
Kadriye DEMİREL
Giriş Tarihi : 25-05-2022 15:27

Bakan'ın atama sözünden sonra yüz binler umutla bekliyor

Atama bekleyen 500 Bine yakın öğretmenin göz yaşı dinecek mi?

Asgari ücreti bile layık görmediğiniz ücretli öğretmenliği sonlandıracak mısınız?

Sadece 20 Bin atama ile en az kadro ile sınanan ve mağdur edilen 2020 Kpss'lilerin hakkını teslim edecek misiniz?

Türkiye'deki gerçek öğretmen ihtiyacını karşılayacak sayıda öğretmen ataması yapacak mısınız?

İnşaatlarda, pazarlarda, marketlerde, hayatını kazanmaya çalışan öğretmenlerimizi okullarına ve sınıflarına kavuşturacak mısınız?

Öğretmen olacağım, hayaliyle yıllarca üniversite sıralarında emek harcayan gençlerimizin umudu olacak mısınız?

Çocuğum öğretmen olacak diye yıllarca masraf eden ana babaların yüzünü güldürecek misiniz?

Sayın Mahmut Özer, 'Bakan Sözü" demişsiniz, umut tohumları ekmişsiniz bu sözlerinizle, atama bekleyen öğretmenlerimizde heyecan yaratmışsınız. Umut güzel şey. Umutlandırmak da güzel elbet.

Umarız Milli Eğitim Bakanı'mızın bu sözü, söz olarak kalmaz eyleme dönüşür. Yüzbinler umutla bekliyor çünkü...

Kadriye Demirel
Eğitimci Yazar

Kadriye DEMİREL

Kadriye DEMİREL

DİĞER YAZILARI Öğretmenlere Göstermelik Ödenek Zaferi Öğretmenevleri İçin Düğmeye Kim Basacak? 400 Lira Yılın Sendikacısı Seçildi İşte Halep, İşte Arşın! Sendikalardan Sendikacılık Bekliyoruz! Eğitim çalışanları 1 Mayıs'ta ne istiyor? Dalkavukluk Sendromu ve Dalkavuklar İnisiyatifsizlik Sendromu Tek Derdimiz 12 Yıl Müdür Koltuğu Garantisi Mi? Eğitimci Olmayan Eğitim Müfettişleri Geliyor 8 Mart’ı Kutlamayalım! Çözüm Sensin Öğretmenim!     Sessiz Olun Öğretmene Şiddet Var! TBMM Onayladı Ama Öğretmenler Onaylamıyor Ankette, Yetkili Sendika Sınıfta Kaldı Başarı Belgesi Yetmez Sayın Bakanım Öğretmenler Ucuz İşçi Mi? Kadınların Hakkı Var Mı? 1 Milyon Öğretmen, 1 Milyon Ses Öğretmenlerin Hakkı Ödenir Öğretmene Şiddet, Direksiyon Başında Eğitimde Yeni Nesil Planlama Zamanı Artık Sendikasız Memur Kalmamalı 2021 LGS Öğrencilerinin Hikayesi Görevde Öğretmenler Öncelikli, Ödülde Kimler? Öğretmen Olmak Suç Mu? İLKSAN Seçiminin Kaçak Güreşçisi Kadın Altının Değerini Sarraf Bilir Artık Yetmez mi? Memura ‘’Mış’’ Gibi Zam ve Vergi Dilimi İşkencesi Eğitimciler ve Mobbing Çemberi MEB Bütçesi, Eğitimin Gereklerine Göre Düzenlenmeli Uzaktan Eğitim ve Kaygılarımız Kadınlar Yönetimin Neresinde Eğitimde Kıyameti Ancak Motivasyon Koparır! 'Öğretmenimin Psikolojisi Bozuldu' Yetkiyi yanlış anladık ÖSYM’nin Sınav Güvenliği Kabusu Tatil Ödevimiz, Sorumluluk Unuttuklarımız Var… (Kadriye DEMİREL) Davet Ediyoruz! (Kadriye Demirel) Öğretmenlerde Stockholm Sendromu Bir devir kapanıyor mu? Sayın Bakanımız Ziya Selçuk’a Mektup Uzmanlık Mı? Adaletsizlik Mi? Öğretmen Garsonlar Anne - Baba Eğitimi ‘Devlet Politikası’ Olmalıdır
ARŞİV ARAMA