Künye - Güncel Eğitim Haberleri - Eğitim ve Öğretmen Haber Sitesi

Künye

 

 

İçerik üreticiler

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Üyeleri

Güncel Eğitim Haber Sitesi 15 yıldır yayında olan bir eğitim sitesidir.
Amacı eğitime yönelik bilgi ve dokümanları öğretmen, öğrenci ve velilere ulaştırmaktır. Öğrencilerin eğitimine destek için öğretmenlerin hazırladıkları materyalleri paylaşmanın yanında, Milli Eğitim Bakanlığının duyuruları, sınav duyuruları, atama duyuruları, eğitim haberleri ve güncel eğitim konularına ilişkin içerikte haberlere kaynak belirterek yer vermektedir.
İçeriğini oluşturanlar, bu işi kamusal bir hizmet olarak gören ve amatörce yaparak eğitime destek olmak isteyen eğitimcilerdir.

 

İletişim / Contact
guncelegitim@gmail.com

Yayın İlkeleri / Privacy Policy
Sitemiz Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. guncelegitim.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. guncelegitim.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.


Yasal Bildirimler İçin
GUNCELEGITIM.COM adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden ya da görselden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, guncelegitim@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikâyet ve talepleriniz incelenecek ve İhlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

© Copyrigth 2006-2021 guncelegitim.com tüm hakları saklıdır

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lisede iğrenç olay! Öğretmenin fotoğrafını paylaşıp…
Lisede iğrenç olay! Öğretmenin fotoğrafını paylaşıp…
Öğretmenlere 3 Oturum Yeni Sınav Görevi
Öğretmenlere 3 Oturum Yeni Sınav Görevi