2021 Yılı Pandemi dönemi 2. yarıyıl öğretmen karne görüşleri


2021 Yılı Pandemi dönemi 2. yarıyıl öğretmen karne görüşleri

Öğrenciler 18 Haziran tarihinden itibaren karnelerini bir kez daha internet üzerinden görecekler. Talepte bulunan veli ya da öğrenciler için okullar karneleri basılı olarak verecek. Önümüzdeki hafta okullarda karne heyecanı yaşanacak. Öğrencilerin karnelerinde en fazla merak ettikleri alanlarından birisi de öğretmenin görüşleridir.

2021 Yılı Pandemi dönemi 2. yarıyıl öğretmen karne görüşleri
2021 Yılı Pandemi dönemi 2. yarıyıl öğretmen karne görüşleri

Bu anlamlı ve önemli öğretmen karne görüşleri öğrencilere yönelik değerlendirme bölümüdür. Uyarı, öneri, takdir niteliği taşır. Öğretmenler öğrencilerin durumuna göre karne görüşü bölümünde tavsiyelerde bulunurlar.

Pandemi döneminde de kullanabileceğiniz bazı örnek karne görüşleri sizlere fikir vermesi açısından faydalı olacaktır.

 1.     Bilgisayar, telefon ya da tablet başında saatlerce ders dinlemek çok zor biliyorum ama sen tüm bu zorlukları çok kolay bir şekilde aştın ve çok güzel başarılara imza attın. İleride çok daha fazlasını yapacağını biliyorum. Göstermiş olduğun üstün performansın beni çok mutlu ediyor.
 2.     Karnedeki çok iyi notlarının da üstünde çok iyi bir başarıya sahipsin benim gözümde... Akıllı, olgun, saygılı, çalışkan davranışların, pırıl pırıl parlayan gözelerin senin ileride çok daha fazla başarılı olacağını gösteriyor.
 3.     Bu uzun ve zorlu süreçte akademik başarıdan çok bana her zaman sorumluluk sahibi olan, ödevlerini zamanında yapan, kitap okuyan, imkânların doğrultusunda canlı derslere katılan bir öğrenci olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Eksiklerimiz elbette var ama sen o açığı kapatırsın ben sana inanıyor ve güveniyorum.
 4.     Karne notlarımızda yıldızlı çok iyi olsaydı sanırım sana o notu verirdim. Her zaman akıllı, olgun, başarılı davranışlarınla, güler yüzün, tatlı sohbetinle içimi sıcacık yapıyor ve beni çok mutlu ediyorsun. İleride çok ama çok güzel yerlerde çok başarılı olacağına inanıyorum.
 5.     Kısıtlı imkanlardan dolayı derslerin çoğuna katılamadığının fakat buna rağmen ödevlerini yaptığının, çalışmalarını tamamladığının farkındayım ve tüm bunlar beni çok mutlu ediyor. Sen çok akıllı, zeki bir öğrencisin. Tüm zorlukların üstünden geleceğine inanıyorum. İleride seni çok güzel yerlerde göreceğimi biliyorum.
 6.     Karnede çok ama çok iyi seçeneği olsaydı sana vereceğim not o olurdu. Uzaktan eğitim sürecinde göstermiş olduğun üstün başarın beni çok mutlu ediyor. Bir öğretmen gibi konulara hakim olman senin ileride ne kadar güzel şeyler yapacağını gösteriyor.
 7.     Uzun ve yorucu bir dönemin daha sonuna geldik. Uzaktan eğitim sürecinde göstermiş olduğun üstün gayretten, sürekli motive edici, heyecanlı, güler yüzlü olmandan çok ama çok mutluyum. İçimi sıcacık yapan davranışların her zaman devam etsin.
 8.     Bilgisayar, telefon ya da tablet başında saatlerce ders dinlemek çok zor biliyorum. Ama sen tüm bu zorlukları çok kolay bir şekilde aştın ve çok güzel başarılara imza attın. İleride çok daha fazlasını yapacağını biliyorum. Göstermiş olduğun üstün performansın beni çok mutlu ediyor. Umarım yaz tatilinden sonra okulda yüz yüze görüşmek üzere, iyi tatiller…
 9.     Kısıtlı imkanlardan dolayı derslerin çoğuna katılamadığının fakat buna rağmen ödevlerini yaptığının, çalışmalarını tamamladığının farkındayım ve tüm bunlar beni çok mutlu ediyor. Sen çok akıllı, zeki bir öğrencisin. Tüm zorlukların üstünden geleceğine inanıyorum. İleride seni çok güzel yerlerde göreceğimi biliyorum. İyi tatiller…
 10.     Sevgili öğrencim tüm imkanlara sahip olmana rağmen hiçbir derse katılmaman, ödevlerini yapmaman, Eba’yı aktif bir şekilde kullanmaman beni gerçekten derinden üzdü. Senin gibi tatlı, akıllı bir kızımın yapması gerekenler bunlar değil. Bir an önce seninle de güzel canlı dersler yapmak istiyorum. Umarım yeni eğitim döneminde okulumuza kavuşuruz, iyi tatiller.
 11.     Disiplinli çalışman ve her zaman sorumluluklarını yerine getirmen bu başarıyı getirdi. Başarının sırrı çok çalışmak ve çok kitap okumaktan geçer. Ne kadar çok kitap okursan o kadar çok okuduğunu anlar ve doğru yorumlarsın. Bu başarından dolayı seni tebrik ederim. İyi tatille
 12.     Derslere çalışman ve düzenli olman beni çok mutlu etti. Senin ileriki yıllarda daha da başarılı olacağına inanıyorum. Tatilde bol bol kitap okumayı unutma. Ne kadar çok kitap okursan o kadar çok okuduğunu anlar ve doğru yorumlarsın. Bu başarından dolayı seni tebrik ederim. İyi tatiller  
 13.     Başarının sırrı çok çalışmak ve çok kitap okumaktan geçer. Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Umarım gayretini biraz daha arttırır. Bire bir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var. Sayın veli çocuğumuzun okumasının ilerlemesi ve gelişmesi için tatilde bol bol kitap okumalı. İyi tatiller  
 14.     Her geçen gün seviyen ilerliyor. Başarının devam etmesi sana bağlı. Bu şekilde devam etmeni diliyorum. Sayın veli çocuğumuzun okumasının ilerlemesi ve gelişmesi için tatilde bol bol kitap okumalı. Tatili güzel değerlendireceğine eminim. İyi tatiller.
 15.     Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. Gelecek yıl daha fazla çalışmanı istiyorum.  Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.
 16.     Şu anda gösterdiğin başarıdan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. İnanıyorum ki gelecek yıl daha başarılı olacaksın. Tatilini iyi değerlendir, bol bol tekrarlar yap ve kitap oku. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.
 17.     Karnendeki notlara baktıkça, ne denli başarılı bir öğrenci olduğunu görüyorum. Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanacağına inanıyorum. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.
 18.     Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın.
 19.     Davranışlarıyla örnek, derslerinde son derece başarılı ve ilgili. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın
 20.     Derslerinde başarılı ve ilgili. Bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.
 21.     Şu anda gösterdiğin başarıdan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. İnanıyorum ki gelecek yıl daha başarılı olacaksın. Tatilini iyi değerlendir, bol bol tekrarlar yap ve kitap oku. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.
 22.     Karnendeki notlara baktıkça, ne denli başarılı bir öğrenci olduğunu görüyorum. Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanacağına inanıyorum. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.
 23.     Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın.
 24.     Davranışlarıyla örnek, derslerinde son derece başarılı ve ilgili. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın
 25.     Derslerinde başarılı ve ilgili. Bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.
 26.     Normal olmayan dönemlerden geçiyoruz. Eğitim de tabi ki bunlardan etkilendi. Buna rağmen canla başla çalıştın, çabaladın. Canlı dersleri takip ettin ve ödevlerini yaptın. Zor şartlarda okumayı yazmayı öğrendin. Elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyor seni tebrik ediyorum. Sağlıklı günlerde yüz yüze ders yapacağımız zamanların gelmesini sen de benim gibi iple çekiyorsun biliyorum. En kısa zamanda sınıfımızda ders yapabilmek dileğiyle iyi tatiller...

Guncelegitim.com / ÖZEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Uzman öğretmenlik sınavı yapılacak. Ek 1 derece ve 1000 lira vereceğiz
Erdoğan: Uzman öğretmenlik sınavı yapılacak. Ek 1 derece ve 1000 lira vereceğiz
Öğretmenlere 4 oturum sınav görevi için başvurular açıldı
Öğretmenlere 4 oturum sınav görevi için başvurular açıldı