Lohusalık Sürecinizde Yalnız Değilsiniz!


Lohusalık Sürecinizde Yalnız Değilsiniz!

Lohusalık Sürecinizde Yalnız Değilsiniz!
Lohusalık Sürecinizde Yalnız Değilsiniz!

Lohusalık dönemi hem anneler hem de bebekler için oldukça hassas bir döneme işaret eder. Bu süreçte anneler yeni doğum yaptığından daha dikkati olur. Ayrıca bu dönem annenin anneliğe adım attığı ilk dönemi ifade ettiği için lohusalığa özel elbise ve kıyafetler giyilir. Lohusaların lohusalık döneminde giydikleri geceliklere lohusa gecelik denir. Annenin hangi cinsiyette bebeği olduğuna göre değişkenlik gösteren lohusa gecelik başta pembe ve mavi olmak üzere farklı renklerde üretilebilir. Bu sayede lohusa anneyi ziyarete gelen misafirler elbise renginden bebeğin cinsiyeti ile ilgili bilgi sahibi olabilir. Siz de lohusa adayıysanız veya lohusa bir yakınınız varsa lohusa gecelik satın alabilirsiniz.

Lohusahamile.com ile Kaliteli Lohusa Pijama

Lohusalık sürecinde anne adayları için rengârenk ve çeşit çeşit lohusa pijama bulmak bazen zorlaşabilmektedir. Bu anlamda zevke hitap eden lohusa pijamalar için lohusahamile.com’u tercih ederek en kaliteli ve kullanışlı lohusa gecelik tercihini yapabilirsiniz. Üstelik lohusahamile.com adresinden satın alabileceğiniz lohusa elbiseleri güzel göründüğü kadar sağlığa zarar vermeyen kumaşları sayesinde de diğer lohusa geceliklerden ayrılıyor. Bunun yanında lohusalık döneminde annelerin genital bölgesi oldukça hassaslaşır. Lohusa pijama takımı bu bölgedeki hassasiyete göre tasarlanarak annelerin rahat hareket etmesini de sağlar. Böylelikle yeni anneler oturup kalkma konusunda bir problem yaşamaz.

Lohusa Gecelik ve Lohusa Pijama Takımları

Anne adaylarının taleplerine göre hem lohusa gecelik hem de lohusa pijama takımı satın almanız mümkün. Rahatına düşkün anneler için farklı şekillerle üretilen gecelik ve pijama takımları arasından kaliteli kumaşları ile dilediğiniz modeli tercih ederek lohusalık döneminde şıklığınızdan ödün vermemeyi başarabilirsiniz. Lohusa pijama takımı ile hem konforlu bir deneyim hem de göz kamaştıran bir görsellik elde edebilirsiniz. 2 parçalık lohusa pijama takımı ile ister sadece pijamayı ister sadece üstü kullanabilirken lohusa gecelik ile tek parça ile rahatlığı yakalayabilirsiniz. Lohusahamile.com  avantajlarından faydalanmak ve başka hiçbir lohusada olmayan muhteşem lohusa takımlarını incelemek için acele etmelisiniz. Üstelik tüm bu ürünler uygun fiyatlar ve avantajlar ile sizleri bekliyor.


Facebook sayfamızı beğenerek eğitim gündemini daha hızlı takip edebilirsiniz.
Beğenmek için tıklayınız


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere 3 Ek Ders Ödenecek, Müdür ve Yardımcılarına Ek Ders Ücreti Yok
Öğretmenlere 3 Ek Ders Ödenecek, Müdür ve Yardımcılarına Ek Ders Ücreti Yok
MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik
MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik