Teknik Arıza Sadece 29 Ekim için mi gerçekleşti?


Teknik Arıza Sadece 29 Ekim için mi gerçekleşti?

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Kırklareli İl Başkanı Emrah MUTLUER yaptığı açıklamada, aradan 3 gün geçmesine rağmen Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinde Cumhuriyetimizin 95'inci yıl dönümü için 01 Kasım 2018 saat 21.30 itibariyle herhangi bir kutlama mesajı yayınlanmadığını ve Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarıyla ilgili habere yer verilmediğini belirterek, teknik arıza sadece 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile mi sınırlı diye sordu?

Teknik Arıza Sadece 29 Ekim için mi gerçekleşti?
Teknik Arıza Sadece 29 Ekim için mi gerçekleşti?

Basına ve Kamuoyuna
 
MUTLUER, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine şu soruları yöneltti:
 
1. Teknik bir arıza nedeniyle (Hata 3) eklenemediği belirtilen kutlama mesajı ve bayram kutlama haberinin 30 Ekim'de farkına varılmasına rağmen, hala web sitesine eklenmemesinin nedeni nedir?
 
2. Çocuklarımıza bilişim çağını, kodlamayı, web sitesi kurmayı öğretiyorken, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün web sitesinin çağın gerektirdiği hızda ve güncellikte olmamasının sorumlusu kimdir?
 
3. Teknik sorun nedeniyle eklenemediği belirtilen haberler ortada yokken, sorun 1 Kasım 2018 saat 10:31'de çözülmüş olacak ki "Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde "Bir Fikrim Var" Proje Yarışması ile ilgili Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı." haberi yapılabiliyorsa, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı ve Bayram kutlaması haberi neden hala yapılmamaktadır?
 
4. Kırklareli'de Sayın Valimiz Osman BİLGİN himayesinde muhteşem bir şekilde kutlanan törenlerin siteye konulmak istenmeyişinin altında yatan nedenler nelerdir?
 
Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Kırklareli İl Başkanı olarak yetkilileri uyarıyorum. 
 
Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu ile ilgili kutlama mesajı yayınlatamamak, Kırklareli'de havai fişek gösterileri, konserler ve fener halayı ile muhteşem bir şekilde kutlanan törenin kutlama görüntülerini halkımızla buluşturamamak en hafif tabiriyle iş bilmezliktir, halkımıza saygısızlıktır. 
 
Böylesine önemli konularda bir kez daha hata yapılmamasını temenni ediyor, yetkililerin ve Kırklareli kamuoyunun bilgisine arz ediyorum. 
 
Emrah MUTLUER
Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Kırklareli İl Başkanı

 

 

Kaynak: kamugundemi.com

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Emrah MUTLUER


Facebook sayfamızı beğenerek eğitim gündemini daha hızlı takip edebilirsiniz.
Beğenmek için tıklayınız


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere 3 Ek Ders Ödenecek, Müdür ve Yardımcılarına Ek Ders Ücreti Yok
Öğretmenlere 3 Ek Ders Ödenecek, Müdür ve Yardımcılarına Ek Ders Ücreti Yok
MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik
MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik