Ağrı 4 gündür kayıp olan minik Leyla'yı arıyor


Ağrı 4 gündür kayıp olan minik Leyla'yı arıyor

Ağrı'da kaybolan 4 gündür her yerde aranan Leyla Aydemir ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Yayınlanan TV'de bir programa katılan anne- baba beyaz bir kamyonetle çocuklara şeker dağıtan kızıl saçlı bir kadın ve kirli sakallı bir adama işaret ettiler. Minik kızın amcasının çektiği görüntüler yayınlandı ve Leyla'nın kaybolduğu gün de üzerinde aynı kıyafetlerin olduğu belirtildi.

Ağrı 4 gündür kayıp olan minik Leyla'yı arıyor
Ağrı 4 gündür kayıp olan minik Leyla'yı arıyor

Ağrı’da inşaat işçisi Nihat Aydemir ile Şükran Aydemir 4 çocuklarıyla birlikte bayramın ilk günü akrabalarıyla bayramlaşmak için Bezirgan köyüne gitti. Akrabalarıyla bayramlaşan aile bir süre sonra 4 yaşındaki kızları Leyla Aydemir’in ortalıkta olmadığını fark etti. Köylüler durumu jandarmaya bildirdi. Bayramın ilk gününden bu yana köyün çevresi, dere yatakları ve merada aranan Leyla henüz bulunamadı.

http://img.posta.com.tr/img/78/740x418/5b273e6166a97c43510e8d90

HER ŞEY 15 DAKİKADA OLDU
 
Köy çevresinden geçen dere iş makineleri ile kesilerek köprü altları toprak ile kapatıldı. Ekipler köyü didik didik ederken iş makineleri ve vatandaşlar dere yatağında küreklerle arama çalışmalarını sürdürüyor. Anne Şükran Aydemir, “Bayrama kayınpederime gelmiştik. Çocuk amcasının yanında bir anda kayboldu. Her şey 15 dakika içinde oldu. Kim götürdüyse getirsin, şikayetçi olmayacağız” dedi.


 
GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI
 
4 gündür her yerde aranan Leyla Aydemir ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Amca Musa Aydemir, minik kızın kaybolmadan önceki son görüntülerini paylaştı. Leyla'nın üzerindeki yeşil kıyafetiyle kaybolduğunu aktardı. Amca Aydemir, "Ben videoyu çektim, sonra çocuğu eve teslim ettim. Bayramdı arkadaşlarımla çay içmeye devam ettim. Çocuk Ağrı'ya doğru yürüyordu. 
 
Çok çekingen kimsenin yanına gitmeyen bir çocuk. O yüzden öyle davranıyor. Çocuk köyün yabancısı, yerlisi değil" dedi. Bugün 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına küçük kızın anne ve babası telefon ile katıldı.

"BEYAZ ARAÇTA 3 ÇOCUK VARMIŞ"
 
Baba Nihat Aydemir yaptığı açıklamada şöyle konuştu: "Şüphelendiğimiz biri yok. İçinde bir kadın bir erkeğin olduğu beyaz bir araç varmış. O aracı görenler var. Köye gelip şeker dağıtmışlar. İçinde 3 tane çocuk varmış. Biri mavi gözlüymüş, ona yoğunlaştık. Erkek 40 yaşlarında, kirli sakallı. Arabanın arka camı da kırıkmış." dedi.


Facebook sayfamızı beğenerek eğitim gündemini daha hızlı takip edebilirsiniz.
Beğenmek için tıklayınız


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenim ayağım acıyor oturabilir miyim?
Öğretmenim ayağım acıyor oturabilir miyim?
Bakan Selçuk açıkladı: Okulların tatil programları değişiyor
Bakan Selçuk açıkladı: Okulların tatil programları değişiyor