MEB Özür Diledi


MEB Özür Diledi

Açıköğretim kurumlarının 2. dönem sınavlarındaki büyük hata nedeniyle bütün öğrencilerden özür diledi.

MEB Özür Diledi
MEB Özür Diledi

 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından (MEB), açıköğretim kurumları sınavlarına 4'ten fazla ders için giren adayların cevap kağıtlarında, teknik bir hatadan dolayı eksik kodlama alanı ayrıldığı bildirildi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, açıköğretim kurumlarının 2. dönem sınavlarının bugün ve yarın tamamlanacağı aktarıldı.
 
AA'nın haberine göre, dörtten fazla dersten sınava giren adayların cevap kağıtlarında teknik bir hatadan dolayı 4 ders için kodlama alanı ayrıldığı belirtildi.
 
Bu adaylara yönelik, cevap kağıtları eksik basılan dersler için 21 Nisan Cumartesi günü saat 09.30'da telafi sınavı yapılacağı kaydedildi.
 
Konu ile ilgili açıköğretim kurumları öğrencilerinin herhangi bir mağduriyet yaşamayacakları vurgulanarak "Bu teknik hata nedeniyle bütün öğrencilerimizden özür diliyoruz." ifadesine yer verildi.

İlgili Haber:


Açık lise sınavında çok sayıda adayın optik formu hatalı çıktı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAVAŞ     2018-04-07 BİR ÖZÜR YETER Mİ HADİ ÖĞRENCİLER AF ETTİ BU KADAR VERGİ VE ZAMLARLA HAZİNE AÇIKLARI KAPATILMAYA ÇALIŞILIRKEN DEVLETİMİZİN VE ÜLKEMİZİN KAYNAKLARINI SÖZDE LİYAKATSIZ VE BECERİKSİZ SORUMLULARDAN HESAP SORULMAYACAK MI BAKANIMIZIN BU DAİRE AMİRLERİNİ GÖREVDEN ALMASINI BU İKİNCİ SINAV MASRAFLARINI DA DEVLETİ ZARARA UĞRATTIKLARI İÇİN MAAŞLARINDAN KESİLMESİNİ İSTİYORUM
eren20     2018-04-02 Özür dilemekle olur mu.Milyarlarca liralık kamu zararını kim ödeyecek.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmen Ayşe Çelik, 8 aylık bebeğiyle bugün cezaevine girdi
Öğretmen Ayşe Çelik, 8 aylık bebeğiyle bugün cezaevine girdi
Bakan Yılmaz: Performans İçin Öğretmenlerimizin İstemediği Hiçbir Kararı Almayız
Bakan Yılmaz: Performans İçin Öğretmenlerimizin İstemediği Hiçbir Kararı Almayız