Eski ve yeni öğretmenleri buluşturan etkinlik


Eski ve yeni öğretmenleri buluşturan etkinlik

Öğretmenler Gününde, Cumhuriyet Devriminin aydınlanma projesi Köy Enstitüleri’nden öğretmenler, emekli öğretmenler, mesleğine gönül bağı ile bağlı olan genç kuşak öğretmenler buluştu.

Eski ve yeni öğretmenleri buluşturan etkinlik
Eski ve yeni öğretmenleri buluşturan etkinlik

24 Kasım Öğretmenler Gününde, Cumhuriyet Devriminin aydınlanma projesi Köy Enstitüleri’nden öğretmenler, emekli öğretmenler, mesleğine gönül bağı ile bağlı olan genç kuşak öğretmenler ve Eğitim İş İzmir Yükseköğretim şubesi yönetici ve işyeri temsilcileri, Buca Kent Konseyi ve Kadın Meclisi temsilcileri ile kahvaltıda buluştu.

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Eğitim İş kurucu Genel Başkanı Yüksel Adıbelli, Eğitim İş izmir 1 Nolu Şube Başkanı Adem Yıldırım, Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği Genel Başkanı Kemal Kocabaş, Sendika avukatı Ozan Karakaya da etkinliğe katıldı.

Eğitim ve emek mücadelesine katkılarından dolayı Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya Şube Başkanı Haşim Karaman teşekkür plaketi takdim etti.

Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Mandolin Topluluğu etkinlik sırasında bir mini konser sundu.

Köy Enstitüleri Eğitim İş izmir 1 Nolu Eğitim İş İzmir Yükseköğretim şubesi Buca Kent Konseyi levent piriştina Yüksel Adıbelli Haşim Karaman Kemal Kocabaş Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği Ozan Karakaya


Facebook sayfamızı beğenerek eğitim gündemini daha hızlı takip edebilirsiniz.
Beğenmek için tıklayınız


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Eyvah Düşüyorum" Programı öğretmenlerin tepkileri sonucu yayından kaldırıldı
Yaz Tatili Kalkıyor Mu?
Yaz Tatili Kalkıyor Mu?