iPhone 8’in tanıtım tarihi netleşti


iPhone 8’in tanıtım tarihi netleşti

Apple'ın son bombası iPhone 8 için artık sayılı günler kaldı. Apple hakkında sızıntı bilgileriyle ünlü bir sitenin yaptığı açıklamaya göre, yeni iPhone yaklaşık 3 hafta sonra resmen tanıtılacak.

iPhone 8’in tanıtım tarihi netleşti
iPhone 8’in tanıtım tarihi netleşti
ABD’li teknoloji lideri Apple’ın son bombası iPhone 8 için artık sayılı günler kaldı. Yüksek maliyeti nedeniyle tanıtımı ve piyasaya çıkış tarihi sarkacağı iddia edilen iPhone 8’den sevindirici haber geldi.
 
Bildiğimiz üzere bu yıl, iPhone için özel bir yıl. Zira akıllı telefon akımını başlatan bu cihaz piyasaya çıkalı tam 10 yıl oldu. Bundan dolayı Apple özel bir hazırlık içinde. 10. yıla özel olarak tasarlanan iPhone 8’in üst düzey özelliklere ve çerçevesiz tasarıma sahip olacağı öngörülüyor.
 
Apple hakkında sızıntı bilgileriyle ünlü Mac4Ever sitesine göre, yeni iPhone yaklaşık 3 hafta sonra, 12 Eylül’de düzenlenecek özel bir etkinlikte tanıtılacak. Tanıtımla ilgili henüz davetiyenin basılmadığı fakat en kısa zamanda basın mensuplarına davetiyenin basılıp gönderilmesi bekleniyor.
 
 
Yeni iPhone’un 22 Eylül’de ABD ve bazı Avrupa ülkelerinde satışa çıkması bekleniyor. Bu durumda ülkemize geliş tarihi Ekim ayının sonlarını bulacaktır.
 
ABD’de 1000 dolardan satışa çıkması beklenen telefonun ülkemizde 5.500 ila 6.000 TL aralığında satılacağı öngörülüyor.
iphone 8 iphone 8 ne zaman çıkacak Apple


Facebook sayfamızı beğenerek eğitim gündemini daha hızlı takip edebilirsiniz.
Beğenmek için tıklayınız


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Eyvah Düşüyorum" Programı öğretmenlerin tepkileri sonucu yayından kaldırıldı
Yaz Tatili Kalkıyor Mu?
Yaz Tatili Kalkıyor Mu?