Funda Arar'dan 'Aşk Hikayesi', Kıraç'tan 'Son Nefes'...


Funda Arar'dan 'Aşk Hikayesi', Kıraç'tan 'Son Nefes'...

Ünlü ve başarılı sanatçılar Funda Arar'dan 'Aşk Hikayesi', Albümü Kıraç'tan 'Son Nefes' single'ı çıktı

Funda Arar'dan 'Aşk Hikayesi', Kıraç'tan 'Son Nefes'...
Funda Arar'dan 'Aşk Hikayesi', Kıraç'tan 'Son Nefes'...
 
Ünlü ve başarılı sanatçı Funda Arar 2017'de yep yeni bir albümle geliyor.
 
Funda Arar “Aşk Hikayesi” isimli yeni albümüni bekleyenlere müjde. Sanatçının 10. Albümü olan “Aşk Hikayesi” 17 Mart’ta piyasaya çıktı.
 
Aşk Hikayesi albümü, Funda Arar'ın bir önceki albümü olan Hoşgeldin adlı albümünden 2 sene sonra yayınlanmış ve toplam 13 şarkı bulunmaktadır. Ayrıca albümün de Soner Sarıkabadayı, Gülşen, Febyo Taşel, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Süleyman Billor, Günay Çoban, Tuğçe Ören, MC Murad, Naghdaliyev, Onur Baştürk, Gözde Ançel, Buray Hoşsöz, Ferdi Quliyev, Terlan Memmedhüseynov, Serdar Aslan gibi isimlerim imzası taşıyor.
 
Albümün ilk çıkış parçası sözleri Günay Çoban'a müziği ve düzenlemesi Febyo Taşel'e ait olan "Düşman Gibi" isimli şarkı Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekildi.
 
Şarkı listesi
"Düşman Gibi"
"Sen Benden Gittiğinde"
"Bırakma Beni"
"Armağansın"
"Kalabalık"
"Of Makamından"
"Ayrılık Geldi"
"İnci Tanesi"
"Unutur mu Bir Kadın?"
"Sana Değmez"
"Rum Havası"
"Demli"
"Mutlu Son"

KIRAÇ’TAN “SON NEFES” TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA!

Kıraç'ın dört ay aranın ardından hazırladığı yeni single’ı “Son Nefes” dijital platformlardaki yerini aldı. Söz ve müziği Namık Naghdaliyev, düzenlemesi Kıraç’a ait şarkıda, elektro gitar dışında tüm enstrümanlar Kıraç tarafından çalındı. “Son Nefes”in klibi, Kıraç yönetmenliğinde, Ali Bahadır Köyü’nde kurulan platoda gerçekleştirildi. 

Rock müziğin güçlü sesi Kıraç, single projelerini yayınlamaya devam ediyor. Sanatçının “Söylerken titriyorum” dediği yeni single’ı “Son Nefes” dijital platformlardaki yerini aldı. “Artık şehit haberleri gazetelerin küçük bir köşesinde yer alıyor, alışmayalım, bu durumun sıradanlaşmasını istemiyorum.” diyen Kıraç, bu özel parça için bir kez daha yönetmen koltuğuna oturdu.

Klipte, sanatçıya 15 kişilik bir ekip eşlik etti, oyuncu Buğra Tuğrul rol aldı. Sanat yönetmeni Hakan Apaydın tarafından tasarlanan siperlerde gerçekleşen klibin görüntü yönetmeni ise Faik Çayır. Riva Ali Bahadır Köyü’nde sabahın erken saatlerde başlayan klip çekimi, akşamın ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 

Kıraç’ın Garbiyeli adlı stüdyosunda kaydedilen parçada elektro gitar Namık Naghdaliyev ve diğer tüm enstrümanlar Kıraç tarafından çalındı. Mix ve mastering ise Cengiz Köroğlu’na ait. 

“Son Nefes” tüm dijital platformlardan satın alınabilir ve dinlenebilir.

Kaynak: guncelegitim.com

Funda Arar Aşk Hikayesi Kıraç Son Nefes yeni albüm şarkı sözü şarkı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
''Öğretmenleri Toplumun En Saygın İnsanları Yapacağız''
''Öğretmenleri Toplumun En Saygın İnsanları Yapacağız''
Çocuklarımıza İyi İnsan Olmayı Öğretmek Öğretmenlerin Görevi Olmamalı
Çocuklarımıza İyi İnsan Olmayı Öğretmek Öğretmenlerin Görevi Olmamalı