DİKKAT! Gören hemen polise haber versin!


DİKKAT! Gören hemen polise haber versin!

Ortaköy’de gece kulübüne silahlı saldırıda bulunan saldırganın yakalanması için çalışmalarını sürdüren polis, bir ihbar üzerine Zeytinburnu’nda bir eve operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında saldırganın bulunamadığı ifade edildi. Polis saldırganın en son görüntüsünü ajanslara servis ederek vatandaşların görüldüğü yerde ihbar edilmesini istedi. Ayrıva Reuters haber ajansı, Reina'da 39 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı IŞİD'in üstlendiğini duyurdu.

DİKKAT! Gören hemen polise haber versin!
DİKKAT! Gören hemen polise haber versin!

Ortaköy'de gece kulübüne silahlı saldırıda bulunan saldırganın yakalanması için çalışmalarını sürdüren polis, bir ihbar üzerine Zeytinburnu'nda bir eve operasyon düzenledi.

Düzenlenen operasyon kapsamında Reina’yı kana bulayan teröristi bulunamadığı kaydedildi.

Öte yandan saldırganın yeni görüntüsü ortaya çıktı.

 

BURSA VE YALOVA’DA TERÖRİST ALARMI 

İstanbul Ortaköy’deki ünlü gece kulübü Reina’da yılbaşı eğlencesini kana bulayan teröriste benzeyen bir kişinin Yalova’da deniz otobüsünden indikten sonra otostop yaparak bir otomobile bindiği ihbarı, polisi harekete geçirdi. Anonsla tüm ekiplere bildirilen 16 plakalı Kırmızı renkli Renault Megane araç her yerde aranıyor.

Reina’da 39 kişinin ölümü 65 kişinin yaralanması ile sonuçlanan katliamı gerçekleştiren teröristin yakalanması için Yalova ve Bursa’da da güvenlik önlemleri arttırıldı. Teröristin görüntülerinin ortaya çıkması üzerine vatandaşlardan da ihbarlar gelmeye başladı. Yalova’da, bugün öğleden sonra teröriste benzeyen bir kişinin İstanbul’dan deniz otobüsünden yaya olarak indikten sonra otostop yaparak 16 plakalı kırmızı renkli Renault Megane marka bir otomobile bindiği ihbarı üzerine polis alarma geçti. Telsizden yapılan anonslarla plakası bildirilen aracın durdurularak inceleme yapılması istendi. Jandarma ve polis ekipleri şüphelinin bindiği iddia edilen 16 plakalı kırmızı renkli Renault Megane marka otomobilin bulunması için geniş çaplı arama başlattı.

 

Görüntülerde saldırganın bir gişe sorumlusu ile konuştuğu görülüyor. Güvenlik güçlerinin zanlıyı arama çalışmaları sürüyor. (sozcu.com.tr)

Reina terörist fotoğrafı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce: ''Her 24 Kasım'da Öğretmenlere bir maaş ek ödeme yapılacak''
İnce: ''Her 24 Kasım'da Öğretmenlere bir maaş ek ödeme yapılacak''
Dikkat! Sınav görevi almak isteyenlerin bu işlemi yapması gerekiyor
Dikkat! Sınav görevi almak isteyenlerin bu işlemi yapması gerekiyor