Tüm zamanların en çok izlenen 10 Hint filmi


Tüm zamanların en çok izlenen 10 Hint filmi

Guncelegitim.com - İşte tüm zamanların en çok izlenen ve en çok hasılat yapan 10 Bollywood filmi. Sıralayacağımız 10 bollywood filminden eğer izlemedikleriniz varsa en yakın zaman da izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz...

Tüm zamanların en çok izlenen 10 Hint filmi
Tüm zamanların en çok izlenen 10 Hint filmi

10. Kick (2014)

KİCK (2014)

Bir tren yolculuğunda bir polis memuru ve bir kadın geçmişlerinden birbirlerini bahsederler. Kadın, adrenalin bağımlısı olan eski sevgilisini ve yaşadıklarını anlatır. Polis ise kariyeri boyunca yakalayamadığı tek hırsızdan çektiklerini anlatır. Bu ikisinin arasındaki bağlantı, birbirlerine anlattıkları adamlarının aynı kişi olmasıdır.

9. Happy New Year (2014)

Happy New Year (2014)
 
Kaybeden bir ekip milyonların sevgisini kazanmak için şimdiye kadar yapılmamış en büyük elmas soygunu işine girerler.
 
 

8. Dilware (2015)

DILWALE (2015)

Raj ve kardeşi Veer ; oto tamirhalerinde mutlu mesut yaşamaktadırlar. eğlenceli bir hayatları iyi dostları vardır. Raj çevresinde sayılan ve sevilen biridir. Veer de kanı kaynayan iyi bir gençtir. Hayatları Veer'in güzel bir kız olan Ishita ile tanışmasıyla değişir. Raj tekrar karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

 

7. 3 Idiots (2009)

3 Idiots (2009)

Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri. Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve Komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

 

6. Aşk Treni (2013)

Aşk Treni (2013)

Rahul (Shahrukh Khan) 40 yaşında Mumbai'de yaşayan ve ailesini bir trafik kazasında kaybetmiş bir adamdır. Büyükbabasının vasiyeti üzerine Hindistan'ın bir ucundan bir ucuna gitmek zorunda kalan bir adam, Chennai Express isimli trende babasının zorlama evlendirmeye çalıştığı bir kıza yardım etmek zorunda kalır. Bu ufak yardım onu, artık geri dönüşü imkansız bir maceranın içine alırken tarifi imkansız bir aşka sürükleyecektir.

 

5. Prem Ratan Dhan Payo (2015)

Prem Ratan Dhan Payo (2015)

Kardeşi tarafından Krallığına göz dikilen bir Kral'ın mücadelesi anlatılmaktadır.
 

4. Sultan (2016)

Sultan (2016)

Sultan Ali Khan (Salman Khan) Haryana adında küçük bir kasabada yaşayan bir güreşçidir. Kazandığı bölgesel şampiyonluklar ona yetmemekte, günün birinde olimpiyat şampiyonu olabilmenin hayallerini kurmaktadır. Aynı kasabada yaşayan Aarfa'nın (Anushka Sharma) da kendine göre hedefleri vardır. Sultan karşılaştığı zorluklara ve içine düştüğü zor duruma rağmen, geçmişte yaptığı hataların üstesinden gelerek hem arenada, hem de özel hayatında gerçek bir dövüşçü gibi mücadele etmeyi öğrenecektir.
 

3. Dhoom 3 (2013)

Dhoom 3 (2013)

Sihir ve akrobaside usta olan bir sirk göstericisi, babasının ölümünün intikamını almak için Chicago'da bir bankayı ele geçirmek üzere bir hırsıza dönüşür.
 

2. Bajrangi Bhaijaan (2015)

Bajrangi Bhaijaan (2015)

Pawan Chaturvedi Bajrangi Müritlerindendir, bir gün karşısına çıkan küçük dilsiz bir kızı ailesine kavuşturmayı kendine amaç edinir.
 

1. P.K. (2014)

P.K. (2014)

P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.'in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler.P.K.'in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.'in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür.film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde ortaya koyuyor.

GUNCELEGITIM.COM ÖNERİ: 

Taare Zameen Par (2007)

Taare Zameen Par (2007)

Harf ve sayıları algılayamayan, bu nedenle ailesi tarafından zorlanan bir çocuğun hayatına giren öğretmen ve değişen bir hayat. Kesinlikle ebeveynlerin ve öğretmenlerin ders çıkarması gereken bir yapım. Başrollerde Aamir Khan ve Darsheel Safary.

en çok izlenen hint filmleri hint filmi izle hint filmleri Aamir Khan P.K. Bajrangi Bhaijaan Dhoom 3 Sultan Prem Ratan Dhan Payo Aşk Treni 3 Idiots Dilware Kick Bollywood

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce, Erdoğan'ın 3600 Ek gösterge vaadine ''şimdi yap ne bekliyorsun!'' dedi
İnce, Erdoğan'ın 3600 Ek gösterge vaadine ''şimdi yap ne bekliyorsun!'' dedi
Erdoğan da Öğretmenlere 3600 ek gösterge sözü verdi
Erdoğan da Öğretmenlere 3600 ek gösterge sözü verdi