Metrobüste taciz dayağı


Metrobüste taciz dayağı

Genç kızı taciz ettiği iddia edilen adamın nerede çalıştığına çok şaşıracaksınız

Metrobüste taciz dayağı
Metrobüste taciz dayağı

TÜBİTAK'ta uzman olarak çalıştığı öğrenilen bir şahıs metrobüste bir genç kızı taciz ettiği iddiasıyla feci şekilde dövüldü. Yolcular tarafından dövülerek metrobüsten indirilen şahıs önce hastaneye ardından da karakola götürüldü.

Olay dün akşam saatlerinde Avcılar-Zincirlukuyu seferini yapan metrobüste meydana geldi. Ç.D. isimli genç kız çığlık atarak kendisini elle taciz ettiğini iddia ettiği şahsa tepki gösterdi. Diğer yolcuların da müdahale etmesiyle taciz ettiği öne sürülen genç adam metrobüs içinde yolcular tarafından dövülmeye başlandı. Zincirlikuyu durağında araçtan indirilen şahıs ve genç kız daha sonra olay yerine gelen polis ekipleri tarafından karokola götürüldü.


Genç kız yaşadıklarını facebook hesabından anlattı.

YAŞADIKLARINI FACEBOOK’TAN ANLATTI

Mağdur kız Ç.D. yaşadıklarını ve tacizci olduğunu iddia ettiği şahsın fotoğraflarını facebook hesabından paylaştı. Ç.D. “Bu adam beni metrobüste taciz etti! Yanımda oturuyordu, eliyle benim vücuduma, belime, göğsüme, cinsel organıma dokundu. Yolcular durumu fark edip müdahale ettiler. O kadar korktum ki şikayetçi olmak bile istemedim. İlk şoku atlattıktan sonra şikayetçi olmaya karar verdim. Şu anda Zincirlikuyu istasyonunda 45 dakikadır polis bekliyoruz. Lütfen siz de ses çıkarın, bu haberi yayın. Yayın ki korksunlar, rezil olmaktan korksunlar! Yanımda olan, destek olan, ses çıkaran herkese teşekkürler. Polisler gerçekten çok ilgili davrandı” dedi.

Gözaltına alınan ve TÜBİTAK’ta uzman olarak görev yaptığı öğrenilen şahsın polisteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

sozcu.com.tr

metrobüs taciz tübitak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
''Öğretmenleri Toplumun En Saygın İnsanları Yapacağız''
''Öğretmenleri Toplumun En Saygın İnsanları Yapacağız''
Çocuklarımıza İyi İnsan Olmayı Öğretmek Öğretmenlerin Görevi Olmamalı
Çocuklarımıza İyi İnsan Olmayı Öğretmek Öğretmenlerin Görevi Olmamalı